16 вересня 2015 р.

в коледжі проводилася спартакіада «Здоровя»присвячена «Дню фізичної культури і спорту».

Змагання проводилися з таких видів спорту:

        

Біг: 100 м (юнаки, дівчата)

              500 м (дівчата)

              1000 м (юнаки)

        

Стрибки у довжину:  юнаки

                                       дівчата

        

Штовхання ядра:   юнаки

                                    дівчата

        

Підйом з обертом:  юнаки

 

Переможцями змагань стали:

Штовхання ядра(дівчата):

                                      Корнієнко Лілія І місце ПК-13

                                      Кольоса Марина ІІ місце ЗВ-13

                                      Березанська Юлія ІІІ місце СП-13

Штовхання ядра(юнаки):

                                      Ковальчук Григорій І місце ОВ-12

                                      Кузьменко Максим ІІ місце ЗВ-13

                                      Бабич Анатолій ІІІ місце КН-12

        

         З бігу на 500 м (дівчата):

                                      Мельник Дарина І місце Е-14

                                      Байбородіна Юлія І місце Л-14

                                      Колесник Юлія ІІІ місце СП-13

                                      Свінціцька Інна ІІІ ЗВ-13

         З бігу на 1000 м (юнаки):

                                      Мастерук Кирило І місце ОВ-13

                                      Максименко Сергій ІІ місце Л-14

                                      Гучинський Сергій ІІІ місце ОВ-12

        

Стрибки у довжину(дівчата):

                                      Христич Марія І місце ЗВ-14

                                      Задорожна Іванна ІІ місце ОВ-15

                                      Коваленко Аліна ІІІ місце ОД-13

Стрибки у довжину(юнаки):

                            Іванченко Дмитро І місце Л-13

                            Гучинський Сергій ІІ місце ОВ-12

                            Тимошенко Андрій ІІІ місце СП-13

                            Хоменко Андрій ІІІ місце Л-14

Підйом з обертом:

                            Дікальчук Ярослав І місце ОВ-12

                            Третяк Юрій ІІ місце ОД-13

                            Іванов Дмитро ІІІ місце КН-14

Всі переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями відповідного ступеня.

DSC07205   DSC07211   DSC07212   DSC07214   DSC07215   DSC07217   DSC07229   DSC07230   DSC07232   DSC07235    DSC07241   DSC07255   DSC07260